З настанням холодної погоди неминуче постає питання: який верхній одяг вибрати? В осінньо-зимовий сезон особливо важливо подбати про свій комфорт, обравши теплі вироби. Так можна буде більше часу проводити на вулиці без страху підчепити застуду. Перед покупкою важливо звернути увагу не лише на фасон та дизайн. Найважливіше – це наповнювач, яких є чимало. Один з найпопулярніших – це утеплювач холофайбер. Давайте розберемося, на яку погоду він підійде.
Холлофайбер називають неткане полотно, яке виготовляється з поліефірних волокон. Матеріал виглядає як безліч спіралеподібних волокон, які спаюють між собою під впливом високої температури. У процесі виробництва не використовується клей, тому утеплювач виходить екологічно чистим та безпечним. Також він має й інші переваги, а саме:
Матеріал не накопичує статичну енергію, він дуже довговічний та невибагливий у догляді. Цікаво, куртки на холофайбері до якої температури розраховані? Нині ми про це і поговоримо.
«Холлофайбер – це зима чи осінь?» – питання, яке найчастіше ставлять люди перед покупкою верхнього одягу. Ми допоможемо вам розібратися, адже все набагато простіше, ніж здається. Єдине, на що варто звертати увагу – це щільність матеріалу:
Таким чином, неможливо однозначно відповісти на питання, тепла чи ні куртка на холофайбері. Все залежить від того, на який сезон ви обираєте верхній одяг. Орієнтуючись за нашими підказками, ви зможете зробити правильну покупку та почуватися комфортно.
Тепер ви знаєте, яку температуру розрахований холлофайбер. Він охоплює досить широкий температурний діапазон, тому вироби з різною щільністю наповнювача можна носити як навесні, так і восени, так і суворою зимою.
Крім холлофайбера, утеплювач для одягу може бути іншим. Для цього використовують синтепон, натуральний склад пух/перо чи синтетичний пух. Якщо розглядати синтепон як наповнювач верхнього одягу, він підійде виключно на демісезонний період. Такий матеріал не дуже зігріває, а також має властивість накопичувати вологу. Холлофайбер гріє взимку значно сильніше, тому що показники теплоізоляції у нього вищі.
Тепер давайте порівняємо холлофайбер з натуральним пухом, адже два ці матеріали вважаються гідними конкурентами. Обидва наповнювачі чудово зігрівають у холодний сезон. Однак верхній одяг з натуральним утеплювачем коштує набагато дорожче. Крім того, пух/перо має властивість намокати. Також є складнощі з доглядом – вироби рекомендується віддавати у хімчистку, щоби не пошкодити їх. З холлофайбер такого не відбувається, його можна прати в машинці в домашніх умовах.
Якщо порівняти його з синтепухом, ніяких відмінностей ми не побачимо. Якщо вас цікавить холлофайбер і чи взимку в ньому тепло, то відповідь – однозначно так. Але те саме можна сказати і про синтетичний пух. Єдина різниця між наповнювачами – це їхня структура. Синтепух практично точно копіює натуральний пух, а холлофайбер виглядає як скручені кульки.
Враховуючи особливості структури матеріалу, ви знаєте, як відрізнити холофайбер від синтепону в куртці. Доторкнувшись до виробу, ви зможете визначити наповнювач за його формою. Також варто звернути увагу на бирку, адже кожен виробник вказує на вид утеплювача, який використовує.
Якщо ви шукаєте наповнювач для верхнього одягу високої якості, пропонуємо придбати холофайбер в інтернет-магазині Fill&Sin. У нас він представлений різною щільністю, тому ви зможете підібрати оптимальний варіант для своєї мети. Якщо буде потрібна допомога, наші менеджери з радістю вас проконсультують. Ми доставляємо товар по всіх регіонах України.